Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Serwis opon ciężarowych

serwis ciężarowy

W punkcie oferujemy sprzedaż i serwis opon ciężarowych i rolniczych. W ramach serwisu świadczymy liczne usługi wykonywane przez doświadczonych fachowców. Posiadamy dobrze wyposażony serwis wyjazdowy, dzięki czemu szybko reagujemy na zgłoszenia o awarii. Jesteśmy partnerem grupy Bridgestone Truck Point, wykonując usługi na najwyższym poziomie.

Serwis obejmuje:

Wymianę opon

Szybkie i profesjonalne wykonanie usługi, doradztwo w dziedzinie ogumienia, odpowiedni dobór opony do panujących warunków.

Montaż i demontaż kół

Montaż i demontaż kół każdego rodzaju na miejscu oraz u klienta.

Wyważanie opon

Wyważanie to nieodłączny proces związany z montażem, stosowane jest przede wszystkim na osie kierowane samochodów ciężarowych oraz na osie kierowane i napędowe autobusów.

Pogłębianie (nacinanie) bieżnika

Typowa opona, w której bieżnik zużył się poniżej dopuszczalnego poziomu może zostać poddana nacinaniu bieżnika, co umożliwi dalszą eksploatację opony.

Sprzedaż opon nowych, używanych i bieżnikowanych

Joryc jest w stanie pozyskać każdą oponę, posiadamy duży asortyment ogumienia na bazie, opony które nie są dostępne sprowadzamy do dwóch dni. Opony używane, sprzedawane przez naszą firmę są poddane szczegółowemu przeglądowi przed sprzedażą, dzięki czemu macie Państwo pewność że kupujecie sprawdzony towar. Opony bieżnikowane sprzedawane przez Joryc to najwyższej klasy wyrób produkowany przy użyciu najnowszych technologii

Naprawa opon

Większość napraw wykonywana jest na miejscu i od ręki. Przy większych uszkodzeniach wykonywana jest naprawa techniką na gorąco,
która pozwala naprawić znacznie uszkodzoną oponę i umożliwia dalszą jej eksploatację

Serwis wyjazdowy

Serwis którym dysponujemy to najwyższej klasy usługa. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenie pozwalające szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę, oraz montaże opon. Jesteśmy przygotowani do pracy w każdy warunkach, o każdej porze. Załoga obsługująca serwis wyjazdowy to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu bezstresowo mogą państwo oddać uszkodzony sprzęt w nasze ręce.

 

 

©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma