Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnij klimatyzację w Joryc - odgrzybianie GRATIS
Napełniamy klmatyzację w promocyjnych cenach już od 99 zł


Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej GRATIS

 

Napełniamy klmatyzację w promocyjnych cenach już od 99 zł

Zapewniamy, że koszt napełnienia klimatyzacji nie przekroczy 199 zł

Koszt napełnienia klimatyzacji zależy od ilości czynnika chłodniczego użytego do napełnienia.

Odgrzybimy twoją klimatyzację GRATIS metodą OZONOWANIA.


Przy odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej konieczna jest wymiana filtra. Koszt filtra zaczyna się od 30 zł w zależności od rodzaju filtra i zaleceń producenta samochodu. 

 

Jeśli filtr znajduje się na podszybiu wymieniamy filtr gratis.

 

ODŚWIEŻ SWÓJ SAMOCHÓD WIOSNĄ, BY ODETCHNĄĆ LATEM

Wiosna to najlepszy czas na przegląd klimatyzacji. Zanim zaczniesz w pełni korzystać podczas upałów z klimatyzacji warto sprawdzić jej stan, oczyścić układ, wymienić filtr i w razie potrzeby napełnić czynnikiem chłodniczym. Każda z tych czynności jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji w samochodzie.

Klimatyzacja samochodowa w Bolesławcu - zapraszamy!

Sprawdź klimatyzację w serwisie ( sprawdzaj przynajmniej raz w roku).  

Odgrzyb klimatyzację. Bakterie i drobnoustroje dostające się do środka przez nawiew są niebezpieczne dla kierowcy i pasażerów i są przyczyną przykrego zapachu. 

Ozonowanie jest metodą bezpieczną i skuteczną. Ozon wtłoczony do zamkniętego pojazdu krąży po układzie klimatyzacji dezynfekując i oczyszczając układ. Już 15 minut ozonowania znacznie oczyszcza układ klimatyzacji i pozbywa wnętrze przykrych zapachów. Metoda jest szczególnie polecana alergikom i dzieciom podróżującym w samochodzie ponieważ:

  • usuwa pyłki oraz nikotynę z parownika
  • niszczy i usuwa mikroorganizmy
  • nie powoduje alergii
  • usuwa przykry zapach zgnilizny lub stęchlizny
  • usuwa grzyby, bakterie, roztocza
  • odkaża wnętrze samochodu
  • usuwa zapach dymu papierosowego i inne przykre zapachy

Wymień filtr kabinowy. Filtr powinien być wymieniany co 2 lata lub po przejechaniu 30 tysięcy km. Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia jek pył, kurz, pyłki roślin i inne czynniki. Nadmuch słabnie wraz z nagromadzeniem nieczystości w filtrze. Na rynku dostępne są dwa rodzaje filtra: zwykły i węglowy. Węglowy zatrzymuje nie tylko zanieczyszczenia ale i zapachy.

Uzupełnij czynnik chłodzący. Każdy układ klimatyzacji może być w pewnym stopniu nieszczelny, więc ubytek czynnika chłodzącego jest czymś naturalnym i waha się w granicy 10% na rok. Jednakże w miejsce czynnika dostaje się wilgotne powietrze, które jest przyczyną korozji parownika i chłodnicy klimatyzacji, dlatego należy uzupełniać czynnik przynajmniej raz w roku.

Dysponujemy stacją obsługującą oba czynniki: nowy R1234yf i stary 134a. Texa 780R jest najwyższym modelem nowej serii 700 i stanowi maksymalnie zaawansowaną stację obsługi układów klimatyzacji samochodowej dostępną obecnie na rynku. 

Klimatyzacja samochodowa w firmie Joryc
Serwis klimatyzacji samochodu w firmie Joryc
©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma