Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

opony przemysłowe

Zajmujemy się wszystkimi typami ogumienia dla kołowych pojazdów mechanicznych, również felgami i akcesoriami kół. Specjalizujemy się w najtrudniejszym ich rodzaju – oponach do maszyn kołowych pracujących w górnictwie dołowym i odkrywkowym, oponach budowlanych, drogowych, leśnych i rolniczych. Dzięki ponad 20-stoletniemu doświadczeniu możemy pomóc dobrać opony o optymalnych dla potrzeb parametrach. Czujemy się odpowiedzialni za jakość i bezpieczeństwo ich eksploatacji.

1STRONY:

Opony do koparek kołowych:

Koparki kołowe  pracują na budowach jak i przy wyburzaniu oraz recyklingu. Obok wytrzymałości i odporności na uszkodzenia opony powinny dawać komfort prowadzenia. Dla tych maszyn możemy dobrać odpowiednie typy ogumienia: opony bliźniacze lub szerokie pojedyncze, bezdętkowe o standardowych rozmiaraj jak i nietypowych. Jeśli szukasz takiej opony zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość.

Opony do wozideł:

Wozidła są stosowane  w najbardziej wymagających warunkach, na różnych rodzajach terenu i do zróżnicowanych zastosowań: od kamieniołomów, kopalni i budowy tuneli po przewóz mas ziemnych, materiałów i odpadów. Opony wozideł muszą więc wytrzymywać wysokie napięcia spowodowane dużym załadunkiem, być odporne na ścieranie i przecięcia z uwagi na podłoże po jakim się poruszają a przy tym dawać komfort jazdy operatorom. Jeśli takiej opony szukasz skontaktuj się z nami.

Opony do koparko-ładowarek:

Koparko-ładowarki to uniwersalne maszyny do robót ziemnych pełniące dwie funkcje: koparki, jak i ładowarki. Stosowane są głównie w robotach budowlanych zarówno w inżynierii wodnej jak i lądowej, w rolnictwie i leśnitwie. Bez względu na teren po jakim maszyna się porusza opona musi być wytrzymała, dawać komfort prowadzenia i wystarczającą siłę uciągu. Jeśli potrzebujesz takiej opony zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość.
1STRONY:©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma