Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Podnośniki i prasy

Duńska firma CompaC działa na rynku od ponad sześćdziesięciu lat, oferując wysokiej klasy narzędzia warsztatowe: podnośniki, prasy warsztatowe, dźwigi, wózki pomocnicze i inne narzędzia hydrauliczne stosowane wszędzie tam gdzie wymagana jest duża siła i wytrzymałość.

Rozwiązania jakie wprowadził CompaC: bezkompromisowe podejście do bezpieczeństwa, wysoka jakość zastosowanych materiałów, dostępność części zamiennych decydują o bezkonkurencyjności narzędzi CompaC na rynku europejskim. Wszystkie narzędzia wykonane są z doskonałej jakości stali. Wysoko wydajna, całkowicie spawana konstrukcja pokryta jest farbą proszkową co zapobiega niszczeniu urządzenia.

Wszystkie narzędzia CompaC objęte są trzyletnią gwarancją.

321STRONY:

CompaC: Rozpieraki hydrauliczne

Zestaw naprawczy stosowany do podnoszenia, rozpierania i przesuwania. Rozpieraki hydrauliczne są idealne do wymienionych zastosowań w warsztatach samochodowych, karoseryjnych, w pracach montażowych , blacharskich oraz do wykonywania prac wymagających zastosowania znacznych sił statycznych. W większości komponentów rozpieraka zastosowany jest pierścień sprężynujący (Seegera), co pozwala na szybki montaż, rozmontowanie i zamianę części składowych urządzenia.

CompaC: Prasy warsztatowe

Prasy warsztatowe wolno stojące. Stosowane w warsztatach naprawczych i serwisowych. Zespół naciskowy wyposażony jest w śrubę regulacyjną, umożliwiającą szybsze dosięgnięcie przedmiotu. Prasy wyposażone w tłok o dużej wytrzymałości, dwa klocki naprowadzające typu "V" oraz łatwy do odczytania ciśnieniomierz. Dostępne prasy o małym i dużym nacisku, a także prasy elektryczno-hydrauliczne.

CompaC: Podnośnik do wózków widłowych i maszyn rolniczych

Idealny do podnoszenie wózków widłowych i maszyn rolniczych z bardzo niską bazą wyjściową.

compac: Podnośniki pomocnicze do skrzyń biegów

Uniwersalny podnośnik pomocniczy do pracy pod pojazdem. Znacznie więcej, niż tylko narzędzie do zdejmowania skrzyni biegów. Idealny do obsługi i montażu układu wydechowego, zbiornika paliwa, itp. Sprężynowy mechanizm opuszczania z regulacją masywu kotwiącego.Szeroki rozstaw osi zapewnia stabilność podczas podnoszenia i manewrowania dużymi ciężarami. Duże obrotowe kółka zapewniają łatwość manewrowania. Obrotowy adaptor ułatwia dostęp w momencie, gdy podnośnik używany jest do innych celów niż przenoszenie. z podporą i gumową podkładką. Duży adaptor do mocowania skrzyni biegów. Praktyczne punkty mocowania.
321STRONY:©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma