Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Podnośniki i prasy

Duńska firma CompaC działa na rynku od ponad sześćdziesięciu lat, oferując wysokiej klasy narzędzia warsztatowe: podnośniki, prasy warsztatowe, dźwigi, wózki pomocnicze i inne narzędzia hydrauliczne stosowane wszędzie tam gdzie wymagana jest duża siła i wytrzymałość.

Rozwiązania jakie wprowadził CompaC: bezkompromisowe podejście do bezpieczeństwa, wysoka jakość zastosowanych materiałów, dostępność części zamiennych decydują o bezkonkurencyjności narzędzi CompaC na rynku europejskim. Wszystkie narzędzia wykonane są z doskonałej jakości stali. Wysoko wydajna, całkowicie spawana konstrukcja pokryta jest farbą proszkową co zapobiega niszczeniu urządzenia.

Wszystkie narzędzia CompaC objęte są trzyletnią gwarancją.

321STRONY:

CompaC: Podnośniki butelkowe

Podnośniki wykonane są z doskonałej jakości stali, pokryte farbą proszkową o sile podnoszenia do 30 ton. Możliwość stosowania pionowo jak i poziomo.

CompaC: Podpory pod osie

Podpory wykonane są z doskonałej jakości stali, pokryte farbą proszkową o wydajności do 12 ton.

CompaC: Podnośniki z niską bazą podnoszenia

Przeznaczone do wszystkich warsztatów samochodowych: lakierniczych, blacharskich, serwisów wymiany opon i innych. Dostępny z sytemem "Bogie", który jest idealny dla warsztatów z nierówną podłogą np. w warsztatach lakierniczych oraz na zewnątrz.?Bardzo szerokie, obrotowe kółka pokonują przeszkody i zapewniają łatwą obsługę.

CompaC: Podnośniki do dużych obciążeń

Idealne do podnoszenia samochodów dostawczych, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych, autobusów i samochodów ciężarowych. Opcjonalnie wymienne pompowane gumowe koła ułatwiają manewrowanie dużymi podnośnikami, które pod obciążeniem spłaszczą się. Zawór sterujący pozwala na bezpieczne opuszczanie podnośnika nawet pod maksymalnym obciążeniem.

compac: Teleskopowe podnośniki hydrauliczno-pneumatyczne

Stosowane do podnoszenia samochodów dostawczych, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych, autobusów i samochodów ciężarowych. Krótka lekka konstrukcja ułatwia manewrowanie. Funkcja szybkiego dostępu i powrotu. Sprężynowy mechanizm opuszczania z regulacją masywu kotwiącego. Wytrzymały tłok z twardego chromu chroni przed korozją.
321STRONY:©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma