Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Odbijaki i pompy

Oferujemy wysokiej klasy narzędzia do demontażu kół i opon przemysłowych. Doskonałej jakości, lekkie, łatwe w użyciu narzędzia umożliwiają dokonanie wymiany opon we własnym zakresie. Zastosowanie stopu typu awional zapewnia wytrzymałość i gwarantuje długi okres użytkowania narzędzi.
Główne korzyści to minimalizacja kosztów i krótszy czas postoju maszyn - szybka wymiana opon we własnym zakresie- narzędzia obsługiwane przez jednego operatora. Zapewniamy przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi urządzeń oraz film instruktażowy. Gwarancja - narzędzia objęte są roczną  gwarancją. Certyfikaty - narzędzia spełniają dyrekrywę 98/37/CE.

321STRONY:

PMM: Maxi Lem

Odbijak stopy opony wszechstronnie stosowany w oponach EM osadzonych na felgach 3 częściowych jak i do opon samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych. Aluminiowy korpus waży jedynie 13,2 kg.

PMM: Maxi Lem Special

Odbijak stopy opony od felgi stosowany do demontażu opon przemysłowych w rozmiarach do 29" osadzonych na felgi 3 częściowe. Dostosowany do felg z wysokością krawędzi od 2”. Urządzenie wyposażone jest w rapier regulowany od 16 do 20 cm. Doskonała jakość wykonania z zastosowaniem aluminiowych osłon stopu typu awional.

PMM: Maxi Lem Super

Odbijak stopy opony od felgi stosowany do demontażu opon przemysłowych w rozmiarach do 29" osadzonych na felgi 3 częściowe. Dostosowany do felg z wysokością krawędzi od 2”. Urządzenie wyposażone jest w rapier regulowany od 16 do 20 cm. Doskonała jakość wykonania z zastosowaniem aluminiowych osłon stopu typu awional. Zwiększona siła zbijania do 7230 kg.

PMM: Mini Lem

Odbijak stopki opony do kół samochodów ciężarowych bezdętkowych, maszyn rolniczych oraz opon ATV - Quady. Aluminiowy korpus waży zaldwie 8,7 kg i jest dużo lżejszy od innych tego typu narzędzi przez co urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu. Dzięki szerokiemy rozwarciu szczęk Mini Lem jest narzędziem wielozadaniowym. Mini Lem stosowany jest z pompami hydraulicznymi o zdolności ciśnieniowej 700 bar.

PMM: Micro Lem

Odbijak stopy opony od felgi do demontażu opon w ciągnikach i innych pojazdach z kołami o niskiej krawędzi felgi. Może być stosowany na zewnątrz jak i od wewnątrz koła, także do felg dwuczęściowych. Długość skoku 4 cm, z nakładką magnetyczną zwiększa długość skoku o od 1,5 cm do 5,5 cm. Urządzenie wykonane z zastosowaniem aluminiowych osłon stopu typu awional dzięki czemu urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu. Micro Lem stosowany jest z pompami hydraulicznymi o zdolności ciśnieniowej 700 bar.
321STRONY:©infini.to 2009
RSS
Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o. KRD Rzetelna Firma